Wybierz voucher:

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI czyli relaksacyjny masaż manualny połączony z masażem rozgrzanymi KAMIENIAMI BAZALTOWYMI pochodzenia wulkanicznego z zastosowaniem ciepłej oliwki do masażu oraz olejków eterycznych przy świecach, kadzidełkach i wspaniałej muzyce relaksacyjnej – wszystko to pozwala zmniejszyć Nasze napięcie nerwowe wprowadzając Nas w stan głębokiego relaksu przywracając równowagę ciała i umysłu.

Masaż ten wpływa na lepsze dotlenienie, odżywienie i ukrwienie skóry, poprawia jej elastyczność i jędrność, pomaga zwalczyć cellulit, zwiększa zdolność mięśni do pracy, regeneruje po długotrwałym wysiłku, działa także na układ krwionośny i limfatyczny, zmniejsza stres, działa uspokajająco i przeciwbólowo.


czas zabiegu na całe ciało – ok. 90 min. 

Twój voucher zostanie dostarczony do Ciebie lub odbiorcy jeżeli podasz adres e-mail odbiorcy.

  1. Nie ma ograniczeń kiedy Twój voucher ma zostać dostarczony, Możesz wybrać aby dostarczyć go natychmiast lub w konkretny wybrany dzień.
  2. Wysyłka vouchera za pomocą poczty e-mail jest całkowicie darmowa.
  3. Kupujący (lub odbiorca) otrzyma wiadomość e-mail zawierającą link do strony z potwierdzeniem zamówienia, gdzie będziesz mógł pobrać voucher.
  4. Twój voucher jest aktywny i gotowy do użycia w Salon Kosmetyczny Libelle Katarzyna Iwańska , wystarczy go pobrać.
  5. Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą link do podsumowania zamówienia wraz z numerem zamówienia i linkiem do pobrania vouchera.
  6. Jeżeli wybrałeś inny adres dla odbiorcy niż swój otrzymasz wiadomość e-mail w momencie kiedy voucher zostanie wysłany do odbiorcy.

Vouchery upoważniają do skorzystania z usług w Salonie Kosmetycznym Libelle zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego Vouchera. Można nimi płacić za usługi wg ustaleń na Voucherze: albo za "konkretny zabieg" widniejący na Voucherze lub za dowolny zabieg z oferty do kwoty widniejącej na Voucherze.

Vouchery są ważne przez okres 3 miesięcy od daty ich zakupu – w tym okresie należy wykorzystać wykupione zabiegi. Po upływie terminu ważności  Vouchera, jego w całości lub w części niewykorzystana wartość zostaje utracona.

Voucher można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od wykupionych usług.

W celu uzgodnienia dogodnego terminu wizyty prosimy o kontakt z recepcją pod nr tel. 669760351.

Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o poinformowanie recepcji, że formą płatności za umawiany zabieg będzie Voucher.

W razie braku anulowania rezerwacji drogą telefoniczną lub osobiście, na 24h przed umówioną wizytą, Voucher uznany zostaje za zrealizowany.

Voucher należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.

Vouchery nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce z Voucherów, które opiewają na kwotę wyższą niż wartość wykorzystanych usług.

Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana może dopłacić do Vouchera jeżeli wartość usług z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość Vouchera.

Vouchery imienne mogą być przeniesione na inną osobę.

Zaproszenia na wybrane usługi lub pakiety usług można wymienić na wszystkie inne usługi z oferty Salonu Kosmetycznego Libelle.

W przypadku utraty lub zniszczenia Vouchera, Salon Libelle nie ponosi odpowiedzialności ani nie rekompensuje straty spowodowanej zaistniałą sytuacją.

Integralną częścią Vouchera jest niniejszy Regulamin, który na życzenie jest udostępniany w recepcji Salonu Kosmetycznego Libelle. Podczas składania zamówienia Kupujący oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią i akceptuje go w całości. 

Wygasa:
24/09/2017
Udostępnij:
Napisz wiadomość widoczną na Voucherze
Wybierz opcję vouchera: Wybierz lub wprowadź cenę:
Sposób wysyłki:
Do kogo wysłać voucher:
Adres Dla kogo jest ten Voucher?
:
:
:
:
:
:
:
:
Upewnij się, że zapoznałeś się i zgadzasz z regulaminem Warunki użycia.